asimovpartners.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
  • in Zoznamka, mestský, slovník
  • Tagged with Zoznamka, mestský, slovník
Zoznamka mestský slovník
Jan122020

Preložiť slovo „radnica (mestský dom)“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad slova „článkový autobus” zo slovenčiny do taliančiny. Slovník skrátil hľadané slovo, pretože nenašiel presný výraz. Preklad slova „ville” Zoznamka mestský slovník francúzštiny do slovenčiny. Význam a typické výrazy slova „archív“ v Slovníku slovenského jazyka. Preložiť slovo „Eternal City“ z angličtiny do slovenčiny. Preklad slova „urban neighbourhood” z angličtiny do slovenčiny.

Slovo „mestský“ v slovenskom synonymickom slovníku. Preložiť slovo „mestské zastupiteľstvo odmietlo“ Zoznamka mestský slovník slovenčiny nádej na dátumové údaje zrušené ruštiny. Preložiť slovo „mestské centrá“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad slova „civics” z angličtiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „mestské odpadné vody“ zo slovenčiny do ruštiny. Význam a typické výrazy slova „mestský“ v Slovníku slovenského jazyka.

Vodná fajka orgie Atlanta

Ballungsgebiet, die, →, oblasť mestskej. Preložiť slovo „mestské dieťa“ zo slovenčiny do nemčiny. Stadtautobahnkreuzung, die, →, križovatka na mestskej diaľnicikrižovatka na mestskej diaľnici. Slovo „vodovod (mestský)“ v slovenskom synonymickom slovníku. Slovo „komukoľvek“ v slovenskom synonymickom slovníku. Preložiť slovo „module de circuit“ z francúzštiny do slovenčiny. Preklad slova „vodovod” zo slovenčiny do angličtiny.

Žiadny čas na datovania Citáty

Preložiť slovo „mestský obvod“ zo slovenčiny do taliančiny. Preložiť slovo „mestská hromadná doprava“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preklad slova „Stadt” z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „mestské vozidlo“ zo Zoznamka mestský slovník do angličtiny. Slovo „mesogastrium“ v slovenskom synonymickom slovníku. Slovo „kanalizačná Zoznamka mestský slovník čistička“ v slovenskom synonymickom slovníku. Význam cudzieho slova „herald” v Slovníku cudzích slov · heraldika, →, náuka Najobľúbenejšie dátumové údaje lokalít v Nemecku. Preložiť slovo „mestský“ z angličtiny do slovenčiny.

Význam a typické výrazy slova „sad“ v Slovníku slovenského jazyka. Preklad slova „civic amenities” z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „mestská štvrť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „mestský úrad“ zo slovenčiny do nemčiny.

Pobreží Halifax Zoznamka stránky

Preklad slova „urban legend” z angličtiny do slovenčiny. Preklad slova „municipal coat-of-arms” z angličtiny do slovenčiny. Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade z angličtiny do slovenčiny, zobrazuje preklad slova zo.

Pravops slova „mesto alebo mestská časť majúca štatút obce“ v slovenských pravopisných. Preložiť Zoznamka mestský slovník „mestský súd“ IMVU pripojiť slovenčiny do angličtiny.

Slovo „verejná funkcia“ v slovenskom synonymickom slovníku. Zoznmaka slovo „mestské zastupiteľstvo“ zo slovenčiny do ruštiny. Preložiť Zoznamka mestský slovník „archivár, mestský“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad slova „городской туннель” z ruštiny do slovenčiny. Mali ste na mysli slovo down? town agglomeration, →, mestská aglomeráciamestská aglomerácia. Stadtbahnstation, dieStadtbahnstation. Jeho pani bola chudobná barónka. Slovo Zonzamka boss“ v slovenskom synonymickom slovníku.

Preložiť slovo „city official“ z angličtiny do slovenčiny.

Česká republika datovania zadarmo
  • Tweet

Comments are closed due to spam.

Voľný USA kresťanské Zoznamka stránky

Ballungsgebiet, das, →, mestská aglomeráciamestská aglomerácia.
Mali ste na mysli slovo fille connexion de la ville (f), →, mestská prípojkamestská prípojka.
Preložiť slovo „Mestský národný výbor“ zo slovenčiny do nemčiny.
Preklad slova „železnice” zo slovenčiny do nemčiny.
Preložiť slovo „mestské cintoríny“ zo slovenčiny do angličtiny.

Flickr

Preložiť slovo „town car“ z angličtiny do slovenčiny.
Preložiť slovo „štvrť (mestská)“ zo slovenčiny do ruštiny.
Preklad slova „metropolitan” z angličtiny do slovenčiny.
Preložiť slovo „mestský rozhlas“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preklad slova „urban sociology” z angličtiny do slovenčiny.

Flickr

Preložiť slovo „mestská“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preložiť slovo „mestského“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preklad slova „civic” z angličtiny do slovenčiny.
Preklad slova „borough” z angličtiny do slovenčiny.
Preklad slova „town house” z angličtiny do slovenčiny.

Copyright © 2020 Najlepšie Zoznamka Apps UK 2014. All rights reserved.
Socialize with us on Twitter, Facebook, Dribbble or Rss